Grafické zpracování tiskovin

  1. Grafický návrh

Připravíme pro Vás design Vašich tiskovin nebo Vaši ideu převedem do počítače tak, aby šla dál použí v grafickém průmyslu od www až po billboard.

V našem studiu Vám rádi připravíme grafické návrhy tak, abyste si mohli ten "nejlepší" sami vybrat pro prezentaci Vašich výrobků či služeb.Zpracování fotografií je samozřejmostí. V našem studiu disponujeme dostatečně vzdělanými a zkušebnými profesionály v oboru. Pokud již máte o svém výrobku bližší představu, zajistíme její realizaci. V případě potřeby se na nás můžete s důvěrou obrátit.

  1. Logotyp

Začínáte podnika? Nebo už podnikáte, ale nemáte vlastní logo? S důvěrou se na nás obraťte, rádi Vám s tím pomůžeme.

Navrhnout logo je někdy jednoduché a někdy složité, ale nejdůležitější pro nás je, abyste měli představu, nebo alespoň věděli, co by mělo logo vyjadřovat. Zkusme jen chvilku trápit náš mozek například těmito tématy: obor podnikání, jméno, název firmy, klíčový výrobek, geografický původ, asociace se jménem firmy, barvy, stabilita, jistota, tradice, pokrok, vztahy. Už Vás něco napadlo? Ještě ne? Nevadí, ale důležité je si ujasnit, co by logo mělo vyjadřovat. Pokud už máte představu, neváhejte a zavolejte nebo napište.

  1. Sazba

Sazbu Vašeho dokumentu zajistíme tak, aby splňoval typografická pravidla sazby.

  1. Personalizace

Vyrobíme tiskoviny šité na míru pro potenciálního nebo již Vašeho zákazníka.

Někdo rád sladké a jiný maso, někdo dá přednost kuřecímu a ten druhý zase pořádnému bifteku. Tak proč nabízet všem všechno, když stačí nabídnout každému jen to co má rád? A přesně to pro Vás můžeme udělat.

Základem je mít dobrou databázi oslovovaných klientů, představu o tom, co jim chceme nabídnout, čím je přesvědčit. Vybereme klíčové parametry, vhodné obrázky, přiřadíme tabulky, uděláme grafický návrh a Vaše kampaň může začít!